ŠKODA kręci z Mr. Vintage

Podczas niezwykłej podróży, której przewodnikiem będzie Michał Kędziora (Mr. Vintage), poznamy wyjątkowe miejsca na mapie Polski, które stanowią definicję sukcesu i są nieodłącznie związane z dobrym stylem i modą. Blogerowi towarzyszyć będzie ŠKODA Superb. Model, który jest kwintesencją elegancji i stylu.

ŠKODA kręci z Mr. Vintage
Mr. Vintage w autorskich filmach będzie stylowym doradcą, który pomoże w poprawnym doborze poszczególnych elementów garderoby, zwróci uwagę na to, jak dbać o swój wizerunek poprzez ubiór, i wskaże, jak troszczyć się o siebie i swój strój podczas różnorodnych wyjazdów. Idea projektu nawiązuje do nieziemskiego stylu ŠKODY Superb oraz doskonale odzwierciedla cechy modelu.

Dodatkowo, garść praktycznych informacji i ekspercka wiedza będą stanowić uzupełnienie charakteru Superba, będąc przewodnikiem po męskim stylu w podróży i nie tylko.

ŠKODA Superb jest eleganckim modelem, który zachwyca. Nowy model wyznacza standardy w dziedzinie stylu, funkcjonalności i wygody pasażerów.

Michał Kędziora jest autorem bestsellerowej książki „Rzeczowo o modzie męskiej” oraz najpopularniejszego polskiego bloga o modzie męskiej MrVintage.pl. Na jego łamach już od 6 lat udowadnia, że elegancja oraz klasa są niebywale istotne w życiu prywatnym i zawodowym, dlatego nie można o nich zapominać nawet podczas podróży.
ŠKODA kręci z Mr. Vintage

Samochód od dawna nie jest wyłącznie środkiem transportu, ale przede wszystkim definicją osobowości, stylu oraz oczekiwań użytkownika. ŠKODA Superb jest odpowiedzią na te potrzeby.

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Podróż w dobrym stylu” ze ŠKODĄ Superb i blogerem Mr. Vintage w rolach głównych.

Zainteresowany ofertą ŠKODY?

Wypełnij krótki formularz, zadzwonimy do Ciebie!