Podróż życia w ŠKODZIE Rapid FUN

 	 Podróż życia w ŠKODZIE Rapid FUN
Upalne miesiące dobiegają końca, a urlop pozostał jedynie wspomnieniem. Ale to nie powód, by zamykać się na nowe przeżycia. Niesamowite przygody mogą być bliżej, niż można się spodziewać. ŠKODA przygotowała specjalną ofertę dla osób głodnych niezwykłych doznań.

Nie trzeba poświęcać majątku, aby spełnić swoje marzenia. ŠKODA Rapid Spaceback dostępna jest w ŠKODA Kredyt Niskich Rat już za jedyne 520 złotych miesięcznie. To najkorzystniejszy sposób na nowy, doskonale wyposażony samochód prosto z salonu. W tej super niskiej racie auto ma wszystko, co niezbędne w podróżach na lądzie, a nawet więcej: obręcze ze stopów lekkich 16”, reflektory ksenonowe oraz klimatyzację Climatronic. Niezależnie, czy wybierzemy się za miasto, czy też planujemy długą przygodę pełną wrażeń, ze ŠKODĄ Rapid Spaceback dojedziemy w nieznane wcześniej miejsca, a dzięki oszczędnemu silnikowi każda podróż jest w zasięgu ręki.

ŠKODA Rapid Spaceback przemawia nie tylko do emocji, ale i do rozsądku. To wyjątkowo wartościowy samochód: nie tylko oferujący konkurencyjny stosunek ceny do oferowanego w zamian wyposażenia, ale i niskie koszty eksploatacji i korzystne warunki odsprzedaży. Rapid Spaceback utrzymuje na polskim rynku jeden z najwyższych współczynników wartości rezydualnej, niezależnie od liczby przeżytych wspólnie przygód.

Modele Rapid Spaceback w wersji FUN czekają już w polskich salonach ŠKODY i są dostępne od ręki! Zakup nigdy nie był łatwiejszy i szybszy: samochód można odebrać wprost z salonu nawet w dniu jazdy próbnej. Przygoda jeszcze nigdy nie była tak blisko.

Szczegóły na www.skodarapid.pl.

Zainteresowany ofertą ŠKODY?

Wypełnij krótki formularz, zadzwonimy do Ciebie!